Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Mälartouren Fyrishow Uppsala

Arrangeras av:     Fyrishovs Bowlinghall
Telefon: 018 - 24 64 00
E-mail: fyrishovsbowling@gmail.com
Hemsida: www.fyrishovsbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alvin Kvarnström BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Anton Westin Team Enköping BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Benjamin Hellström BC Pegasus Söndagen den 7 oktober 10:00
Clara Aneer BC Pegasus Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Dennis Forslund BK Frisk Söndagen den 7 oktober 10:00
Edwin Forslund BK Frisk Söndagen den 7 oktober 10:00
Elisabeth Norkvist BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ellen Junevall Uppsala BC 90 Söndagen den 7 oktober 10:00
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Filip Kockander BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 7 oktober 12:00
Hugo Åkerman BC Pegasus Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Ilona Michalski BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Isabel Shadabi Uppsala BC 90 Söndagen den 7 oktober 10:00
Isac Forslund BK Frisk Söndagen den 7 oktober 10:00
Kevin Sköldin BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Marcus Pettersson Bålsta BC Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Max Skogsmo BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Mehdi Almoswi Uppsala BC 90 Söndagen den 7 oktober 10:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Robin Noberg Bålsta BC Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sander Leppänen BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Sebastian Fundberg BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Simon Andersson BC Pegasus Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sten Malmkvist BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Tobias Rydholm BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
William Sköld BK Frisk Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Wilmer Kvarnström BK Force Söndagen den 7 oktober 12:00
Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier

TOTALT: 28 SPELARE