Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Mälartouren Sollentuna

Arrangeras av:     Sollentuna Bowlinghall
Telefon: 08-96 46 46
E-mail: info@bowlinghallen.nu
Hemsida: www.bowlinghallen.nu

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Anton Westin Team Enköping BK Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Benjamin Hellström BC Pegasus Söndagen den 12 maj 12:00
Christoffer Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Clara Aneer BC Pegasus Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Ebba Winberg BK Force Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Elias Sjögren Turebergs BwK Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Elisabeth Norkvist BK Force Söndagen den 12 maj 12:00
Erik Evelönn Stureby BK Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 12 maj 12:00
Filip Kockander BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 12 maj 12:00
Hugo Gillner BK Taggen Söndagen den 12 maj 10:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ilona Michalski BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Jonathan Hellström BC Pegasus Söndagen den 12 maj 12:00
Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 12 maj 12:00
Love Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 12 maj 12:00
Marcus Pettersson Bålsta BC Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Max Carnesten BK Taggen Söndagen den 12 maj 10:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Max Skogsmo BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Oscar Sjögren Turebergs BwK Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Robin Noberg Bålsta BC Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ronja Eklund Bålsta BC Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Sander Leppänen BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Sebastian Fundberg BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Tobias Rydholm BK Force Söndagen den 12 maj 10:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Wilmer Kvarnström BK Force Söndagen den 12 maj 12:00
Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie

TOTALT: 26 SPELARE