Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Mälartouren Eskilstuna

Arrangeras av:     Eskilstuna Bowlingcenter
Telefon: 016-140731
E-mail: info@eskilstunabowling.se
Hemsida: www.eskilstunabowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alvin Kvarnström BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Anton Westin Team Enköping BK Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Benjamin Hellström BC Pegasus Söndagen den 3 februari 12:00
Clara Aneer BC Pegasus Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Dennis Forslund BK Frisk Söndagen den 3 februari 12:00
Ebba Winberg BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Edwin Forslund BK Frisk Söndagen den 3 februari 12:00
Elin Johansson Vingåkers BK Söndagen den 3 februari 12:00
Elisabeth Norkvist BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Emil Solax BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 3 februari 12:00
Fabian Rosberg BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Filip Kockander BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 3 februari 12:00
Hugo Åkerman BC Pegasus Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Ilona Michalski BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Isac Forslund BK Frisk Söndagen den 3 februari 12:00
Jonatan Solax BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Jonathan Hellström BC Pegasus Söndagen den 3 februari 12:00
Karl Mossberg BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Kevin Sköldin BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Linnea Dammhag BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Lova Enkel BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Marcus Pettersson Bålsta BC Söndagen den 3 februari 12:00
Max Skogsmo BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Melker Frisell Katrineholms AIK Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Neo Frykenstad BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Rasmus Råbe BK Frisk Söndagen den 3 februari 10:00
Robin Noberg Bålsta BC Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ronja Eklund Bålsta BC Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sander Leppänen BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sebastian Fundberg BK Force Söndagen den 3 februari 10:00
William Sköld BK Frisk Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Wilmer Kvarnström BK Force Söndagen den 3 februari 12:00
Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie

TOTALT: 35 SPELARE