Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Mälartouren Västerås Bellevue

Arrangeras av:     Bellevuestadion
Telefon: 021-15 63 50
E-mail: bellevue@bellevue.se
Hemsida: www.bellevue.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Ahmed Shalbak Hedemora Ungdoms BK Söndagen den 6 januari 10:00
Alvin Kvarnström BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Anton Westin Team Enköping BK Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Ayham Kahsronm Hedemora Ungdoms BK Söndagen den 6 januari 10:00
Benjamin Hellström BC Pegasus Söndagen den 6 januari 12:00
Casper Ahlgren Västerås SK BK Söndagen den 6 januari 12:00
Christoffer Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Clara Aneer BC Pegasus Söndagen den 6 januari 12:00
Dennis Forslund BK Frisk Söndagen den 6 januari 10:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Edwin Forslund BK Frisk Söndagen den 6 januari 10:00
Elias Lindroos BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Elin Johansson Vingåkers BK Söndagen den 6 januari 10:00
Elisabeth Norkvist BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Fabian Rosberg BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Filip Kockander BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 6 januari 12:00
Hugo Åkerman BC Pegasus Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Ilona Michalski BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Isac Forslund BK Frisk Söndagen den 6 januari 10:00
Jonathan Hellström BC Pegasus Söndagen den 6 januari 12:00
Kian Ringström BK Frisk Söndagen den 6 januari 12:00
Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Lova Enkel BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Marcus Pettersson Bålsta BC Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mohammed Abu Shalban Hedemora Ungdoms BK Söndagen den 6 januari 10:00
Mohammed Alkatouf Hedemora Ungdoms BK Söndagen den 6 januari 10:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Pontus Axelsson BK Frisk Söndagen den 6 januari 10:00
Rasmus Råbe BK Frisk Söndagen den 6 januari 10:00
Robin Noberg Bålsta BC Söndagen den 6 januari 12:00
Sebastian Fundberg BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Simon Andersson BC Pegasus Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sten Malmkvist BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Tobias Rydholm BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
William Sköld BK Frisk Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Wilmer Kvarnström BK Force Söndagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier

TOTALT: 36 SPELARE