Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Mälartouren Brännkyrka

Arrangeras av:     PS Brännkyrka Bowlinghall
Telefon: 08-19 97 10
E-mail: brannkyrka@psbowling.se
Hemsida: www.psbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Alvin Kvarnström BK Force Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Anton Westin Team Enköping BK Söndagen den 24 mars 12:00
Benjamin Hellström BC Pegasus Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Clara Aneer BC Pegasus Söndagen den 24 mars 12:00
Dennis Forslund BK Frisk Söndagen den 24 mars 12:00
Ebba Winberg BK Force Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Edwin Forslund BK Frisk Söndagen den 24 mars 12:00
Elin Johansson Vingåkers BK Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Evelina Westin Team Enköping BK Söndagen den 24 mars 12:00
Fabian Rosberg BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Filip Kockander BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Hanna Larsson BK Högland Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hugo Åkerman BC Pegasus Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ilona Michalski BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Isac Forslund BK Frisk Söndagen den 24 mars 12:00
Jonathan Hellström BC Pegasus Söndagen den 24 mars 12:00
Karl Mossberg BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Linnea Dammhag BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Linnea Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Love Isberg Cranser Sundbybergs IK Söndagen den 24 mars 12:00
Marcus Pettersson Bålsta BC Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Max Skogsmo BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Melker Frisell Katrineholms AIK Söndagen den 24 mars 10:00
Rasmus Råbe BK Frisk Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Robin Noberg Bålsta BC Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Ronja Eklund Bålsta BC Söndagen den 24 mars 10:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Sebastian Fundberg BK Force Söndagen den 24 mars 10:00
Simon Andersson BC Pegasus Söndagen den 24 mars 12:00
Wilmer Kvarnström BK Force Söndagen den 24 mars 12:00
Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier

TOTALT: 29 SPELARE