Tillbaka till startsidan
Startande spelare:   56     Fördelning pojkar/flickor:   77%/23%
Totalt antal starter: 272 Antal spelade starter: 272
 
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB    

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Mälartouren 2018 - 2019 just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Ahmed Shalbak
Hedemora Ungdoms BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Alvin Kvarnström
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Anton Westin
Team Enköping BK
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ayham Kahsronm
Hedemora Ungdoms BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Benjamin Hellström
BC Pegasus
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Casper Ahlgren
Västerås SK BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Christoffer Cranser
Sundbybergs IK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Clara Aneer
BC Pegasus
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Dennis Forslund
BK Frisk
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Ebba Winberg
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Edwin Forslund
BK Frisk
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Elias Lindroos
BK Force
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Elias Sjögren
Turebergs BwK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Elin Johansson
Vingåkers BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Elisabeth Norkvist
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Ellen Junevall
Uppsala BC 90
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Emil Solax
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Erik Evelönn
Stureby BK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Evelina Westin
Team Enköping BK
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Fabian Rosberg
BK Force
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Filip Kockander
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hanna Larsson
BK Högland
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Hugo Gillner
BK Taggen
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Hugo Åkerman
BC Pegasus
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ilona Michalski
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Isabel Shadabi
Uppsala BC 90
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Isac Forslund
BK Frisk
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Jonatan Solax
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Jonathan Hellström
BC Pegasus
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Karl Mossberg
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Kevin Sköldin
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Kian Ringström
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Linnea Dammhag
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Linnea Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Lova Enkel
BK Force
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Love Isberg Cranser
Sundbybergs IK
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Marcus Pettersson
Bålsta BC
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Max Carnesten
BK Taggen
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Max Skogsmo
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mehdi Almoswi
Uppsala BC 90
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 10:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Melker Frisell
Katrineholms AIK
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mohammed Abu Shalban
Hedemora Ungdoms BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mohammed Alkatouf
Hedemora Ungdoms BK
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Neo Frykenstad
BK Force
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Oscar Sjögren
Turebergs BwK
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Pontus Axelsson
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Rasmus Råbe
BK Frisk
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Robin Noberg
Bålsta BC
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Ronja Eklund
Bålsta BC
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie
Sander Leppänen
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Sebastian Fundberg
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 10:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Simon Andersson
BC Pegasus
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Sten Malmkvist
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Tobias Rydholm
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 10:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
William Sköld
BK Frisk
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Wilmer Kvarnström
BK Force
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 12:00
Mälartouren Fyrishow Uppsala Söndagen den 7 oktober 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 12:00
Mälartouren Västerås Bellevue Söndagen den 6 januari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 12:00
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:00 - Semifinal 1 serie
Mälartouren Eskilstuna Söndagen den 3 februari 15:30 - Final 1 serie
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 12:00
Mälartouren Brännkyrka Söndagen den 24 mars 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 12:00
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 14:00 - Kvartsfinal 3 serier
Mälartouren Sollentuna Söndagen den 12 maj 15:00 - Final 1 serie

TOTALT: 56 SPELARE